VAT i inne podatki w rozliczeniach zagranicznych

Internetowy serwis poradnika VAT i inne podatki w rozliczeniach zagranicznych jest skierowany do wszystkich, którzy dokonują transakcji ze swoimi zagranicznymi partnerami, zarówno wtedy gdy regularnie handlują towarami lub usługami z kontrahentami z innych krajów, jak i w przypadku, gdy rozliczają takie transakcje sporadycznie. Będzie on pomocny także dla tych, którzy chcą założyć oddział za granicą i zatrudnić tam pracowników lub tylko wysłać ich w delegację.

W naszym serwisie internetowym znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania związane z rozliczeniami podatkowymi transakcji z zagranicą.

Wszystkie porady podzieliliśmy alfabetycznie. Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie, jak skorzystać z akredytywy lub co to jest apostille, wystarczy albo kliknąć w odpowiednia przekładkę albo wpisać wyszukiwane hasło w wyszukiwarkę. Jeśli nie wiesz, przykładowo, jak rozliczyć nabycie w ramach WNT, wystarczy wpisać odpowiednie hasło, a artykuły wyjaśniające ten problem pojawią się na Twoim monitorze. Będziesz zadziwiony, jak łatwo i szybko znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania prawne.

Internetowy serwis VAT i inne podatki w rozliczeniach zagranicznych będzie stale aktualizowany i poszerzany, tak abyś mógł w nim znaleźć odpowiedź, na każde Twoje pytanie. Serwis jest tak zbudowany, aby mogły z niego korzystać również osoby, które dotychczas nie korzystały z Internetu.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (15 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)