Wszys­tko zos­tało już na­pisa­ne, na szczęście nie wszys­tko jeszcze po­myśla­ne.

Stanisław Jerzy Lec

Badanie rynku kluczem do skutecznego marketingu

Chcesz wypromować swój sklep, produkt, stronę internetową czy forum? Agencja reklamowa jest zatem tym, czego szukasz i tym, czego Ci potrzeba. Na pewno promowanie zacząłeś sam. Masz swoją stronę albo bloga w internecie, założyłeś profile w mediach społecznościowych. Twitter, facebook, instagram nie są Ci obce. Dzięki temu masz już pewnie swoją bazę odbiorców, z którą się na co dzień komunikujesz. (więcej…)

Czytaj

Twoja wymarzona kobieta w zasięgu ręki. Co robić?

Męski świat potrafi być skomplikowany i nie chodzi tutaj o wybór samochodu lecz o rzeczy bardziej ulotne i znacznie delikatniejsze. Kobiety. Bo przecież kobiety ciężko zrozumieć. Są skomplikowane, czasami nie wiedzą czego chcą. Co zrobić, by zwróciła na Ciebie uwagę? (więcej…)

Czytaj

Niespodziewana awaria w domu?

Niespodziewana awaria w domu sprawiła, że Twoja łazienka zalana jest wodą? Twój kuchenny kran stale cieknie? Nie wiesz, jak zmienić zepsutą uszczelkę? Cieszymy się, że trafiłeś właśnie na nas. W dzisiejszych czasach dobry hydraulik jest na wagę złota. Ciężko odnaleźć osobę, która wykonuje ten zawód z prawdziwym zamiłowaniem i zaangażowaniem. (więcej…)

Czytaj

Wyposażenie restauracji

Zakładając własną działalność, musimy zawsze liczyć się z kosztami. Własny biznes to sposób na usamodzielnienie się. Podejmując kroki do założenia swojej działalności, musimy pamiętać o wielu rzeczach. Wszystkie elementy, wymagają dokładnej koncepcji. Aby biznes działał bez zarzutu i przynosił oczekiwane zyski, trzeba bardzo się postarać, ale przede wszystkim wypada mieć dobry pomysł na działalność. Branża gastronomiczna, to jedna z tych działalności, które otwierać się opłaca. (więcej…)

Czytaj

Zadbaj o swoją przydomową szklarnię

W dzisiejszych czasach ludzie starają się być bliżej natury. Odczuwamy niekiedy przesyt technologiczny, tęsknimy za dawnymi czasami, kiedy przyroda stanowiła część naszego życia. Z tego powodu ostatnio panuje spora moda na żywność ekologiczną, wyprodukowaną bez udziału pestycydów. Jeśli dysponujesz kawałkiem gruntu koło domu, powinieneś zainstalować tam szklarnię. (więcej…)

Czytaj

Trwałość i cena papieru do plotera

Wydaje się, że coś takiego jak papier do plotera, jest trwały. Ale niestety jest on bardzo delikatny. I łatwo można zniszczyć papier ploterowy. Wystarczy chwila nieuwagi przy przenoszeniu.

Dlatego też warto wiedzieć, jak dbać o papier do ploterów. Nikt by nie chciał zniszczyć całej rolki papieru, za który zapłacił nie małe pieniądze. Poniżej jest kilka wskazówek, jak można zadbać o papier do plotera.

(więcej…)

Czytaj

Niezawodne maszyny

Każda maszyna dostępna na naszym krajowym rynku, czy też sprowadzana przez przedsiębiorców z zagranicy musi spełniać rygorystyczne normy i kryteria dopuszczające ją do użytkowania w naszym kraju. Tak samo jest jeśli chodzi o maszyny Schleuniger.

Każda sztuka musi być wyposażona w odpowiednie poświadczenie jakości. Czasami nie trzeba ich sprowadzać z zagranicy. Bardzo często wystarczy zgłosić się do serwisu Schleuniger i ją po prostu zamówić. Gdzie jednak znaleźć taki właśnie serwis Schleuniger?
(więcej…)

Czytaj