Niezawodne maszyny

Każda maszyna dostępna na naszym krajowym rynku, czy też sprowadzana przez przedsiębiorców z zagranicy musi spełniać rygorystyczne normy i kryteria dopuszczające ją do użytkowania w naszym kraju. Tak samo jest jeśli chodzi o maszyny Schleuniger.

Każda sztuka musi być wyposażona w odpowiednie poświadczenie jakości. Czasami nie trzeba ich sprowadzać z zagranicy. Bardzo często wystarczy zgłosić się do serwisu Schleuniger i ją po prostu zamówić. Gdzie jednak znaleźć taki właśnie serwis Schleuniger?

Jest dostępny także i w Polsce. W tym artykule znajdziesz odpowiedni odnośnik, który przeniesie Cię na stronę bardzo dobrej firmy zajmującej się maszynami.

Przedsiębiorca kontra serwis Schleuniger

Jeśli przedsiębiorca na własną rękę kupił maszyny Schleuniger i nie dotrzymał warunków gwarancyjnych, to niestety ale serwis Schleuniger wcale nie musi, a nawet nie ma obowiązku uznać szkody i naprawić jej w ramach obowiązującej gwarancji. Najczęstszymi błędami jest ustawienie maszyny w nieodpowiednim miejscu, co wiąże się z jej zniszczeniem lub uszkodzeniem.

Przedsiębiorca już nic nie wskóra i będzie musiał zapłacić za usunięcie usterek z własnej kieszeni. Do serwisu Schleuniger nie należy się zgłaszać dopiero jak coś przestanie działać, ale dużo wcześniej i prosić o okresowe sprawdzenie urządzenia. Pozwoli nam to sporo zaoszczędzić i z pewnością nie narazi firmę na straty spowodowane ewentualnym przestojem w pracach.

Pomoc techniczna dla maszyny Schleuniger

maszyny SchleunigerJak się okazuje, każda maszyna Schleuniger posiada coś takiego tak możliwość wezwania pomocy technicznej w razie jakichkolwiek problemów z jej działaniem lub montażem. Pracownicy serwisu Schleuniger mogą więc być bez żadnych dodatkowych opłat poproszeni o przeprowadzenie szkolenia pracowników z zakresu użytkowania urządzenia, bezpiecznej z nim pracy, programowania go, korzystania z funkcji pełnego automatu i tym podobnych. W wielu wypadkach jest to usługa powiązana bezpośrednio z zakupem maszyny.

Tym samym maszyna Schleuniger daje więcej możliwości i usług dodanych aniżeli jakiekolwiek oferowane na rynku urządzenie. Serwis Schleuniger jest także bardziej przyjazny dla przedsiębiorcy i dojeżdża do klienta maksymalnie w dwadzieścia cztery godziny od otrzymania zgłoszenia. W praktyce jest to jednak dużo krótszy okres czasu. Więc dlaczego nie korzystać z lepszych i trwalszych rozwiązań? Przejdźmy już teraz na stronę firmy Kabeltech.pl gdzie można znaleźć wiele rozwiązań maszynowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 0.0/5 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)