Dwa nowe horrory Red Horsa

Niedawno wydawnictwo Red Horse wydało dwa nowe horrory, które zapowiadają się niezwykle ciekawie. Literatura typu horror, staje się coraz bardziej popularna dzięki takim autorom jak chociażby Graham Masterton, jednak wspomniane dwa tytułu należą do jednego debiutanta i pisarza z raczej średnim (ilościowym) dorobkiem literackim.  Nie zważając na to obie książki już wzbudzają ogromne zainteresowanie.

Pierwsza z nich Demoniczne przymierze to powieść uhonorowana nagrodą Brama Stokera przyznawaną najlepszym pisarzom grozy. Ta książka pełna erotyzmu i tajemnicy pokazuje, jak wiele otwartych drzwi ma ludzka psychika. A demony nie zwykły pukać… Terrel Heights jest małym miasteczkiem, w którym z pozoru nic się nie może zdarzyć. A Joe Kieran – dziennikarzem, który szuka nowego, spokojniejszego życia. Jednak reporterskie śledztwo w sprawie tajemniczych samobójstw wiedzie go na skraj urwiska, do ciemnych jaskiń i w ramiona kobiet. Bo właśnie seks i pragnienie rozkoszy okazują się największą siłą i orężem demona z Terrel Heights.

Druga książka natomiast nosi tytuł Krąg Doskonałyi jest to Najlepszy horror od czasu „Szóstego zmysłu”. Will, egzorcysta, poskromiciel duchów zmarłych staje przed najtrudniejszym wyborem w swoim życiu, kiedy nawiedza go dziewczyna z plamami krwi na bluzce i proponuje grę w prawdę i wyzwanie… Sean Stewart powala czytelnika na łopatki, a później z każdą sceną mocniej przygniata go do ziemi.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (15 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)